افرادی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی بیزینس و ایجاد کسب و کار مناسب را دارند می تواننداز طریق این برنامه اقدام به اخذ اقامت کنند.این برنامه به طور کلی دارای سه دسته است که هر کدام دارای شرایط خاصی می باشد.

سرمایه گذاری

این برنامه مهاجرتی فدرال برای متقاضیانی مناسب است که دارای بیزینس هستند و یا تجربه مدیریتی دارند و در 5سال گذشته به مدت دو سال سابقه اداره بیزینس و مدیریتی را دارا باشند و همچنین دارای سرمایه لازم و کافی برای راه اندازی برنامه خود هستند.

کارآفرینی

متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی ملزم به داشتن سابقه مدیریتی موفق به مدت حداقل 3سال را داشته باشند و با داشتن این تجربه نسبت به راه اندازی آن اقدام کنند. میزان سرمایه در این برنامه با روش سرمایه گذاری متفاوت است ودر این برنامه متقاضی می بایست حداقل یک شخص کانادایی را در سازمان خود استخدام کند .

خود اشتغالی

در این برنامه متقاضیانی که یک طرح تجاری وقابل ارائه در زمینه ورزش و کشاورزی وهنر داشته باشند که بتواند درهنر و فرهنگ واقتصاد کانادا بقا ایجاد کند می توانند ازین روش به اقامت دائم کانادا دست یابند. البته در این روش احتیاج به تجربه 2سال از 5سال در زمینه فعالیتهای اعلام شده و درآمد کافی نیز لازم است . اگر شرایط لازم در این برنامه مهاجرتی را دارید لطفا فرم ارزیابی را پر کرده تا مشاورین ما در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشند.

سوالات متداول

فهرست