محدودیت های ورود زمینی و هوایی به کانادا

محدودیت های ورود زمینی و هوایی به کانادا

دولت کانادا در 29 ژانویه 2021 اعلام کرد به زودی جزییات قوانین و مقررات جدید به کسانی که قصد سفر زمینی یا هوایی به کانادا را دارند اطلاع رسانی خواهد شد. این قوانین استثنائات محدودی نیز دارد.

کلیه کسانی که قصد سفر هوایی به کانادا دارند ملزم هستند به هزینه شخصی خود در هتلی که مورد تایید دولت کاناداست به مدت سه شب اتاق بگیرند و در بدو ورود نیز باید تست مولکولی کووید-19 را با هزینه شخصی خود انجام دهند.

دولت کانادا کلیه کسانی که به صورت زمینی وارد کانادا می شوند را نیز ملزم به انجام تست مولکولی 72 ساعته پیش از سفر خواهد کرد. استثنائات محدودی شامل برخی افراد مانند رانندگان کامیون های تجاری که زمینی سفر می کنند نیز خواهد شد.

اداره بهداشت عمومی کانادا (PHAC) اخیرا شروع به آموزش و دادن مجوز به شرکت های امنیتی کرده است تا با کمک افراد این شرکت ها مطمئن شود مسافران از این الزامات و قوانین آگاهی دارند و آنها را رعایت می کنند. این افراد، افسران بازبینی نامیده می شوند که طبق قانون قرنطینه به آنها مجوز داده می شود. مسئولیت این افسران این است که اطمینان پیدا کنند مسافرانی که وارد کانادا می شوند در مکانی که برای گذراندن مدت قرنطینه خود اعلام کرده اند هستند و آن مکان را از لحاظ اطلاعات تماس و هویت اعلام شده توسط مسافران بررسی کنند. این بازدیدها 35 شهر کانادا را شامل خواهد شد که شروع آن از مونترآل و تورنتو است.

 

https://www.canada.ca/en/transport-canada/news/2021/01/government-of-canada-introduces-further-restrictions-on-international-travel.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست