قصد اداره مهاجرت کانادا برای پذیرش از درخواست های سال قبل برای سال 2021 در برنامه والدین و والدین بزرگ تر

قصد اداره مهاجرت کانادا برای پذیرش از درخواست های سال قبل برای سال 2021 در برنامه والدین و والدین بزرگ تر

برنامه مهاجرتی والدین کانادا *(PGP)، برنامه ای منحصر به فرد در دنیاست. این برنامه شرایطی را برای خانواده ها فراهم می کند تا اینجا دور هم جمع شوند و امکان رشد و شکوفایی آنها را در این کشور میسر می کند. در واقع این برنامه، نقش مهمی در جذب، ماندن و یکی شدن مهاجرانی دارد که به موفقیت کانادا به عنوان یک کشور کمک می کنند.

با توجه به موفقیت این برنامه (PGP)، وزیر مهاجرت کانادا اعلام کرد اداره مهاجرت برای تعدادی از افرادی که قبلا درخواست داده بودند، امسال دعوتنامه خواهد فرستاد تا برای سال 2021 این برنامه مهاجرتی، درخواست خود را بفرستند. کانادا قصد دارد حدود 30،000 درخواست مهاجرت بیشتر را بپذیرد تا به این وسیله شرایط را هرچه بیشتر برای شهروندان و دارندگان اقامت دائم کانادا فراهم کند تا آنها بتوانند عزیزان خود را به کانادا بیاورند. برنامه کانادا برای سال 2021 دریافت حدود 40،000 |پرونده کامل است که ازین تعداد، 10،000 پرونده از سال 2020 خواهد بود. وزیر مهاجرت کانادا گفت با تقویت این برنامه مهاجرتی، دعوت کردن از اسپانسرهای سال گذشته و نیز با متعادل سازی شرایط مهاجرت بر اساس وضعیت کنونی، بار دیگر تعهد خود را در کمک به در کنار هم بودن خانواده های کانادایی انجام خواهیم داد.

اداره مهاجرت کانادا، با همان روش انتخاب اتفاقی که در سال های گذشته اعمال می کرد، به اسپانسرهای احتمالی که در سال 2020 برگه پر کرده اند دعوتنامه خواهد فرستاد. دعوتنامه های گفته شده به مدت دو هفته و از هفته ای که 20 سپتامبر شروع آن است به افراد مورد نظر ارسال خواهد شد. اشخاصی که دعوتنامه برای آنها فرستاده می شود، 60 روز فرصت دارند تا درخواست خود را ثبت کنند.

کسانی که دعوتنامه برایشان ارسال می شود، می توانند از ابزار پذیرش دیجیتال اقامت دائم کانادا که ابزاری جدید است برای ارائه درخواست های خود به صورت دیجیتال استفاده کنند. این اقدام، بخشی از تعهد کانادا در جهت مدرن سازی برنامه مهاجرت است و روند بررسی پرونده ها را سرعت بخشیده و آن را آسان می کند.

برای اینکه کسی بداند انتخاب شده یا نه، باید همان ایمیلی که سال گذشته با آن درخواست داده را تحت  نظر داشته باشند. حتی با شماره تاییدیه سال گذشته نیز افراد می توانند وضعیت خود را آنلاین ببینند.

 

* PGP: Parents & Grandparents Program

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست